вторник, 21. март 2023. Вести денес: 96
home Занимливости

Како во хорор филм: Девојка се сопна и падна во базен полн со ајкули, а тоа што следуваше ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Како во хорор филм: Девојка се сопна и падна во базен полн со ајкули, а тоа што следуваше ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Жена од Кина која тргнала на состанок за малку ќе останела мртва откако паднала во базен преполн со ајкули, пренесуваат светските медиуми.

Овој инцидент се случил во еден трговски центар каде девојката поминувала преку ходникот, а потоа пропаднала во дупка која служела за хранење на ајкулите.

Колегите и чуварите брзо реагираа, а девојката веднаш била извлечена на сигурно, погледнете:

loading...