сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 78
home Занимливости

Како дете доживеала несреќа и никогаш не се шминкала, кога шминкерот завршил, солзите сами потекле (ВИДЕО)

Како дете доживеала несреќа и никогаш не се шминкала, кога шминкерот завршил, солзите сами потекле (ВИДЕО)

Aнар Агакишјев има веќе 18 години во шминкање на познатите личности.

Меѓутоа, овој пат, модел била девојка која никогаш во животот не се нашминкаа. На само 11 години, таа доживеала тешка несреќа поради која ги загубила првобитни контури на нејзиното лице.

Погледнете ја нејзината емотивна реакција кога за прв пат го видела своето лице нашминкано:

Најнови вести

Коронавирус