сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Занимливости

Како да препознаете „женкар“?

Како да препознаете „женкар“?

Иако можеби изгледа дека сте го пронашле човек кој ќе ви биде лојален во текот на целиот живот, овие знаци покажуваат дека тој е женкар.

За него е незамисливо да биде со една жена до крајот на својот живот, а по некое време ќе го разбереш и ти тоа.

За да избегнете „скршено срце“, ве советуваме внимателно да ги следите следните три показатели.

Многу ви рекле дека е женкар

Веќе сте слушнале од неколку луѓе дека многу често ги менува партнерките, но не сте сигурни дали треба да веруваат. Во тој случај, обидете се да го дознаете барем приближниот број на девојки со кои тој бил.

Постојано ви купува подароци

Иако романтичните гестови се голем плус, на неговите подароци им нема крај. Тој го прави тоа за да здобие вашето внимание, и откако тој целосно ќе ве освои, многу е веројатно дека тој целосно ќе се промени и ќе заборави на подароците и на џентлеменските манири.

Премногу е добар за да биде вистинит

Женкарите се одлични актери кои внимателно ќе истражуваат како можат да те освојат и како треба да се однесуваат во одредени ситуации. Ако изгл

Парламентарни избори 2020