среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 149
home Занимливости

Како да ја избришете историјата на пребарување на Instagram?

Како да ја избришете историјата на пребарување на Instagram?

Историјата на пребарување на вашиот профил на Instagram е лична работа, затоа е добро да знаете како лесно и безбедно да ја избришете.

Со најновото кратко и едноставно видео на Howfinity ќе научите како лесно да ја избришете историјата на пребарување на вашиот Instagram без последици по timeline прикажувањата.

Коронавирус