вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 34
home Занимливости

Ја запроси ДЕВОЈКАТА на многу бизарен начин, а таа започна да плаче! (ВИДЕО)

Ја запроси ДЕВОЈКАТА на многу бизарен начин, а таа започна да плаче! (ВИДЕО)

Запросувањето треба да биде посебен момент во животот на секоја двојка. Кога велиме посебен, мислиме на нешто што и таа и тој засекогаш ќе го паметат по убаво. По некој романтичен момент, место, детал

Но, бидејќи не има секакви, на овој „генијалец“ му текнало да ја изобличи таа идеја и се чини дека тоа е многу лошо, лошо решение.

Така, додека се возел со својата драга во автомобилот, некои момци му тропнаа на стаклото, што го „принудија“ да скршне од патот и да го паркира возилото настрана.

Потоа му се заканија, велејќи му дека ќе го претепаат затоа што му должи на нивниот мафијашки шеф 80 000 пезоси и на крајот го „натераа да клекне под закана на бејзбол палка“.

Се испостави дека станува збор за претстава што му претходела на „свечениот момент“, а ситуацијата толку многу ја исплашила сиротата девојка што почнала да плаче.

Таа се смири дури откако сфати дека никој не е во опасност и на крајот се согласи да се омажи.

Се надеваме дека на никој нема да му падне на памет иста или слична идеја.

Коронавирус