сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Ја украсуваа цел ден: Кога Карлеуша ја кити елката, мора да биде поразлична од сите (ВИДЕО)

Ја украсуваа цел ден: Кога Карлеуша ја кити елката, мора да биде поразлична од сите (ВИДЕО)

Иако до Новата година не делат само уште неколку дена, српската поп-дива Јелена Карлеуша и нејзиното семејство, дури сега најдоа време за да го украсат својот дом во новогодишен амбиент.

А како и секогаш и за се, така и за ова Карлеуша мора да биде оригинална и своја.

Уште кога го распакуваа дрвото, таа го вклучи мобилниот да снима, а со тоа им најави на обожавателите дека магијата штотуку почнуваат да ја создаваат.

За да го украсат огромното дрво им требаше повеќе време, но на крај покажа дека имаат елка која е како од списание.

За поубаво да го доловите празничниот амбиент во семејството Тошиќ, погледнете од видеата во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус