недела, 12. јули 2020. Вести денес: 109
МЕГА БОМБА

Нуклеарна бoмба: Заев зема рeкет од 6 милиони евра! (АУДИО)

home Занимливости

Ја проколнуваат сите мајки: Две годишно детенце испадна од автомобилот среде улица- а тоа што го направи мајката е ужасно (ВИДЕО)

Ја проколнуваат сите мајки: Две годишно детенце испадна од автомобилот среде улица- а тоа што го направи мајката е ужасно (ВИДЕО)

Шокантни сцени сними една камера од автомобил во американската сојузна држава Минесоти во понеделникот утрото.

На видеото е покажан автомобил кој се движи, а од него во еден момент паѓа дете на двегодишна возраст кое испаднало од автомобилот на својата мајка додека се возело.

-Да не се случеше пред мене немаше никогаш да верувам, напиша возачот чија камера го снимила целиот настан.

Тој одма го запрел својот автомобил како би му помогнал на детето, додека неговата мајка продолжила да вози.

За среќа бебето помина без никакви повреди, а жената подоцна се вратила по своето дете.

Полицијата го расчистува целиот случај и проверува како детето само успеало да ја отвори врата иако мајката тврди дека било заврзано со појас.

Парламентарни избори 2020