понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 175
home Занимливости

Ја фати келнерката за задник, но не се надеваше на ваков нокаут (ВИДЕО)

Ја фати келнерката за задник, но не се надеваше на ваков нокаут (ВИДЕО)

Надзорните камери снимија необична сцена во едно кафуле, па за кратко време видеото стана хит на интернет.

Имено момчето на поминување ја фати келнерката за задникот, а таа со само еден потег го бутна на земја.

На видеото не е наведено каде е направено, но за кратко време ова видео стана хит, погледнете.

Во продолжение погледнете го и ова бонус видео на истата тема:

Коронавирус