недела, 5. јули 2020. Вести денес: 83
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

Израдувајте ги најмладите: Интересна идеја за весели велигденски јајца (ВИДЕО)

Израдувајте ги најмладите: Интересна идеја за весели велигденски јајца (ВИДЕО)

Се ближи Велигден и Велики четврток – денот кога обично домаќинките подготвуваат јајца.

Ако се уште не сте смислиле како да ги украсите велигденските јајца, еве една идеја.

Овие велигденски јајца ќе бидат радост за вашите дечиња. Направете ги највеселите и најкреативните јајца.

Парламентарни избори 2020