понеделник, 25. септември 2023. Вести денес: 112
home Занимливости

Изнајмија куќа со прекрасен поглед: Едно утро беа сведоци на сцена на која не се надеваа ниту во најлудите соништа (ВИДЕО)

Изнајмија куќа со прекрасен поглед: Едно утро беа сведоци на сцена на која не се надеваа ниту во најлудите соништа (ВИДЕО)

Туристите кои престојувале во познато одморалиште имаа можност да видат многу невообичаена сцена.

Тод Требони и неговото семејство изнајмија куќа која има џакузи на отворено и е позната по својот прекрасен поглед.

Еден ден, тие сфатија дека имаат непоканет гостин – низ прозорецот видоа голема мечка како се приближува до џакузито и ја натопува шепата во вода.

Додека ја гледале од станот, помислиле дека брзо ќе си замине, но животното направи нешто што не очекуваа – откако очигледно му се допадна температурата на водата, тој реши да се избања!

Туристите зачудено гледаа како мечката ужива во топла вода, а кога реши дека е доста, крзнениот џин само излезе и тргна по својот пат.

Снимките од оваа необична посета беа објавени на социјалните мрежи.