вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

Излезе на -46 степени и го проба трикот со врела вода, погледнете што се случи (ВИДЕО)

Излезе на -46 степени и го проба трикот со врела вода, погледнете што се случи (ВИДЕО)

Кога овој човек од Аљаска ја правел снимката за Јутјуб, надвор владеела ледена зима. Имало дури 46 Целзиусови степени под нулата и навистина не било лесно да се остане надвор повеќе од неколку минути.

Тој ја искористи оваа ниска температура за да проба експеримент со топла вода.

Погледнете што се случи кога ја фрли во воздухот.

Извор: Кумановски муабети

Парламентарни избори 2020