недела, 11. јуни 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

Излегле на прв состанок на журка, па останала бремена со тројка- а потоа нејзиното момче се покажало како вистински маж (ФОТО)

Излегле на прв состанок на журка, па останала бремена со тројка- а потоа нејзиното момче се покажало како вистински маж (ФОТО)

Една страсна ноќ која едвај може да се оцени како прв состанок на парот Хана и Бен завршил со бременост на девојката и тоа со тројка!

Иако само една ноќ поминале заедно кога Бен дознал за нејзината бременост тој останал со неа, а заедно во октомври ги дочекале своите три деца, додека Бен ги присвоил и нејзините две ќерки од претходниот брак.

Работата да биде уште повеќе бизарна тие преку ноќ станале седмочлено семејство, откако таа останала бремена додека користела таблети за контрацепција. Првиот пат кога останала бремена тоа се случило на 18 години, иако не била подготвена за тоа, вели дека таа е само еден процент од жените на кои им се случува ова, па поради тоа решила да роди, вели за медиумите Хана.

Неколку години подоцна најстарата ќерка целосно се посветила на непланираното второ дете.

-Ги променив таблетите за контрацепција по совет на гинекологот и ги пиев секој ден во исто време. Но само два месеци подоцна сфатив дека сум повторно бремена. Се роди и втората ќерка Чарли, а но неколку години подоцна нивниот татко и јас раскинавме, вели оваа Англичанка.

Таа не се надевала дека ќе излезе со некој друг се додека на една журка не го сретнала Бен, симпатијата од младоста.

-Ја поминавме ноќта заедно, мојот нареден циклус беше нормален, по две недели се разбудив и крв имаше насекаде, отидов во болница каде лекарите ми рекоа дека можеби сум бремена и потоа му се јавив на Бен, раскажува таа.

Ехо снимката покажала отчукувања на три срца, а додека Хана Била нервозна, Бен се покажал како вистински маж.

-Ќе ни треба лимузина за сите нив, се пошегувал Бен, потврдувајќи и дека ќе биде тука во секое време за неа.

По целиот шок семејството добило две ќерки и момче кое биле целосно различни.