четврток, 15. април 2021. Вести денес: 11
home Занимливости

Изјави дека спиел со 4.000 жени, а сега се кае

Изјави дека спиел со 4.000 жени, а сега се кае

Четириесет и четиригодишен грчки актер и модел Јанис Спаљарас изјави нешто пред 5 години што од тогаш буквално го одбележа неговиот живот.

Во едно интервју, тој изјави дека повеќе од 4.000 жени поминале низ неговиот кревет.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giannis Spaliaras (@gspaliaras) on

Пет години подоцна, грчкиот заводник, познат по своите проекти на Нетфликс, откри дека тој таа изјава ја дал под притисок на новинарот и доста спонтано.

-Таа изјава не ме покажува во најдобро светло. Не знам зошто сега ќе зборувам за тоа, но сакам да кажам нешто за озлогласната изјава за 4.000 жени … Јас не сум лик што се фали со своите освојувања, ниту ги броев, но таа изјава едноставно се појави по три часа притисок од новинарот и не ме прикажува во вистинско светло како човек, ниту ја намалува мојата напорна работа и работа на пазарот сите овие години. Сега сите ќе ме прашаат – добро, не знаевте ли дека ќе ве распнат по ваква изјава, напиша тој на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

Ότι μαθαίνει κανείς δεν το ξεχνά …!!! #matadoredecoco #sfaxtistiskaridas #desfaxion #mexico

A post shared by Giannis Spaliaras (@gspaliaras) on

Најнови вести

Коронавирус