недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Имаа состанок во канцеларија додека вниманието им го одзеде с*ксот во соседната зграда- овој пар стана понеделничка мотивација (ВИДЕО)

Имаа состанок во канцеларија додека вниманието им го одзеде с*ксот во соседната зграда- овој пар стана понеделничка мотивација (ВИДЕО)

Пар кој имал секс во стан без завеси на прозорите стана вистински хит на интернет бидејќи беше снимен за време на состанок во канцеларија од соседната зграда.

Вработените не можеа да им поверуваат на сопствените очи додека некои од нив го снимаа овој чин, а сите заедно се смееја на глас.

Видеото кое беше веднаш споделено на Твитер предизвика илјадници реакции и коментари.

„Појадок и шоу“, е еден од коментарите на Твитер.

Додека други пишуваа дека камерманот бил многу нервозен додека го снимал овој чин, додека други се шегуваа на нивна сметка.

Инаку засега не е познато каде е снимена оваа секс акција.

Локални избори 2021