среда, 28. јули 2021. Вести денес: 168
home Занимливости

Им испрати фотографија на родителите од одмор: Застана до момчето, но заборави на еден детаљ и се посрамоти (ФОТО)

Им испрати фотографија на родителите од одмор: Застана до момчето, но заборави на еден детаљ и се посрамоти (ФОТО)

Млад пар доживеа голем срам, откако ќерката заминала на одмор со момче па одлучила да му испрати фотографија на таткото, но заборави на еден детаљ.

Имено 22- годишната Келси на родителите им испратила фотографија од спалната па таткото веднаш забележал нешто на фотографијата.

„Тато вели дека фотографиите се преубави, убаво шише со лубрикант“ – напишала мајка и во порака.

„Тоа е крема за колено на Елтон, напишала ќерката, но не успеала да ги измами родителите, штетата веќе била направена.

Нејзината објава е вистински хит на Твитер, па затоа нека ви користи како пример и бидете внимателни кога се фотографирате.

Коронавирус