сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 38
home Занимливости

Играта се претворила во пекол: И се заглавила секс играчка која се уште работела во нејзиното тело, а потоа следувало шок (ФОТО)

Играта се претворила во пекол: И се заглавила секс играчка која се уште работела во нејзиното тело, а потоа следувало шок (ФОТО)

Ема Филипс (24) од Велика Британија пред неколку дена премногу се заиграа со нејзиното момче, а од тоа што толку многу му се препуштиле на страстите говори и тоа што розовиот вибратор од 18 сантиметри изгубил контрола и се изгубил во нејзиното тело.

Ја фатило паника. Чувствувала дека се уште вибрира негде внатре, но немаше никакви шанси да го извади. Залудни биле обидите од околу еден час, па дури тогаш и станало јасно дека мора во болница. Им било непријатно да им раскажат на медицинските лица, што и како се случило бидејќи биле во алкохолизирана состојба.

Току биле пијани што не можеле да одат сами во болница, па по нив мораше да дојде Брза помош.

Таа била под целосна анестезија, по што лекарите го извадиле вибраторот кој се уште вибрирал. Тие се обидела да и ја вратат играчката, но таа одбила.

Коронавирус