петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 190
home Занимливости

И удри шамар на жена од публиката, едвај ја смирија: Актерка потполно изгуби контрола после прашање за синот (ВИДЕО)

И удри шамар на жена од публиката, едвај ја смирија: Актерка потполно изгуби контрола после прашање за синот (ВИДЕО)

Руската актерка Евелина Бледанс физички нападна жена во публика откако таа грубо говореше за нејзиниот син кој има даунов синдром.

Евелина, која на 49 години го очекува третото дете, гостуваше во емисија во живо и говореше за бременоста во подоцните години, а една жена од публиката и кажа дека го загрозува животот на своето неродено дете и при тоа и го спомена нејзиниот син со даунов синдром.

-Опасно е да родиш со 35 или 40 години, а камоли со 49. Што ти беше? Сакаш ли да родиш уште едно болно дете? Сакаш ли да имаш уште едно дете со даунов синдром? На никого не му требаат такви деца, ниту на тебе, ниту на друштвото, кажа Елена Лебеда која беше дел од публиката.

После тоа актерката ги изгубила нервите и тргна по неа.

Коронавирус