среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 124
home Занимливости

И СЕ ПОГОДИ ПЕСНАТА ПА СЕ КАЧИ НА МАСА ДА ИГРА – тогаш направи нешто што не е видено на ниедна свадба! (ВИДЕО)

И СЕ ПОГОДИ ПЕСНАТА ПА СЕ КАЧИ НА МАСА ДА ИГРА – тогаш направи нешто што не е видено на ниедна свадба! (ВИДЕО)

Едно видео со српска свадба стана апсолутен хит на социјалните мрежи!

Девојка од Србија, понесена од свадбената атмосфера, се обиде да игра на маса во трико и високи потпетици, но работите не поминаа точно како што веројатно очекувала.

Низ мелодиите на познатата свадбена песна „Денес, мајко, го жениш синот твој“, таа скокнала на маса за да игра, но во следниот момент се нашла на подот на салата.

Сепак, и покрај непријатната ситуација, таа не го изгубила својот ентузијазам, напротив, продолжила да се радува.

Засега не е познато кога е снимена оваа видено-снимка и каде се случила оваа сцена.

Коронавирус