недела, 5. јули 2020. Вести денес: 24
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

И меѓу полицајците веќе нема џентлмени: Еве како во битолската полициска станица се пополнуваат документи (ХИТ ФОТО)

И меѓу полицајците веќе нема џентлмени: Еве како во битолската полициска станица се пополнуваат документи (ХИТ ФОТО)

На социјалните мрежи се појави фотографија од полициската станица во Битола каде девојка се обидува да пополнува документи.

Додека полицијата на фотографијата наместо на џентлменски начин да и понудат столче на девојката, тие ја гледаат додека таа пополнува архивски документи.

Парламентарни избори 2020