четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 153
home Занимливости

И дозволил на сопругата да го истриже во самоизолација- резултатот не само што е урнебесен туку и вирален хит на интернет (ВИДЕО)

И дозволил на сопругата да го истриже во самоизолација- резултатот не само што е урнебесен туку и вирален хит на интернет (ВИДЕО)

Луѓето наоѓаат различни начини да се забавуваат во домашната изолација. Некои пишуваат, некои играат, а некои експериментираат со фризерските „зафати“.

Затоа Jош Брингдал, 32-годишен возач на камиони од Мичиген, решил да и дозволи на сопругата да го истриже.

Ова „коцкање“ не се исплатело, со оглед дека тој завршил со фризурата на Џим Кери од „Глупа и поглупав“, позната и како „тенџере фризури“.

Сепак, како што се чини од ова домашно видео, тоа воопшто не му пречи. Очигледно, било добра забава.

Коронавирус