сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 33
home Занимливости

Хорор во супермаркет: Риби се одмрзнале и почнале да скокаат по подот (ВИДЕО)

Хорор во супермаркет: Риби се одмрзнале и почнале да скокаат по подот (ВИДЕО)

Во еден познат американски ланец на супермаркети се случи несекојдневна глетка.

Поради тоа што снемало струја во фрижидерот рибите им се одмрзнале и оживеале.

Буквално скокале од замрзнувачот и почнале да се препелкаат по подот на супермаркетот на општо чудење на купувачите.

Еве како изгледало тоа: