петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 47
home Занимливости

Хорор кој долго ќе го паметите: Скриена камера од која многумина би доживеале инфаркт (ВИДЕО)

Хорор кој долго ќе го паметите: Скриена камера од која многумина би доживеале инфаркт (ВИДЕО)

На новите стражари на гробиштата во дел од Бразил им приредија стрес и шок кој ќе го паметат цел живот. За почеток, можат да бидат благодарни што не доживеаја инфаркт.

Бразилциве дефинитивно немаат милост кога се во прашање хорор скриените камери.