среда, 28. септември 2022. Вести денес: 155
home Занимливости

Хит видео: Вработените во зоолошката му украсиле новогодишна елка на носорогот, а за само неколку секунди се случило пресврт

Интересно видео се појави на интернет а го насмеа речиси целиот свет.
Хит видео: Вработените во зоолошката му украсиле новогодишна елка на носорогот, а за само неколку секунди се случило пресврт

Станува збор за носорог кој во својот дом во зоолошката градина во Берлин вработените чувари го изненадиле со украсена елка.

Поставената елка украсена со новогодишни лампиони за само неколку секунди заврши во неговата уста, погледнете.

Коронавирус