понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 90
home Занимливости

Хит видео: Ученик заспал среде настава, погледнете како се справил наставникот

Хит видео: Ученик заспал среде настава, погледнете како се справил наставникот

Снимката од едно училиште станала хит на социјалните мрежи, а во продолжение може да проверите и зошто!

Коронавирус