среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 123
home Занимливости

ХИТ ВИДЕО: Татко одлучи да го одвикне синот од видео-игри, од потегот ќе се смеете цел ден

ХИТ ВИДЕО: Татко одлучи да го одвикне синот од видео-игри, од потегот ќе се смеете цел ден

На Фејсбук се појави видео кое веднаш стана хит на социјалните мрежи.

Татко, кој постојано го гледал својот син како игра видео-игри, одлучил овој пат засекогаш да му ја скрати забавата.

Момчето шокирано го гледаше својот татко, кој бесно одлучи да го одвикне синот од игрите по секој цена.

Локални избори 2021