сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 35
home Занимливости

Хит фотографија на социјалните мрежи најдобро го опишува доаѓањето на пролетта

Хит фотографија на социјалните мрежи најдобро го опишува доаѓањето на пролетта

Фотографија која е хит на социјалните мрежи не е познато каде е направена, но е доказ дека пролетта е присутна иако имаме снег.

На креативен начин, сликата покажува дека на секого може да му биде пролет доколку го сака тоа. Умот е посилен и од пролетниот снег, а на истиот не му потклекнаа ниту цвеќињата.