среда, 8. февруари 2023. Вести денес: 144
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Занимливости

ХИТ ФОТО: Го огласил своето Ферари за продажба, а по грешка објавил орално задоволување од неговата девојка во автомобилот

ХИТ ФОТО: Го огласил своето Ферари за продажба, а по грешка објавил орално задоволување од неговата девојка во автомобилот

Несекојдневна ситуација се случи деновиве на познатата страна за интернет купување „eBay“ која ги шокираше корисниците.

Потрошувачите  додека очекуваа сосема нормална реклама на автомобил, добија сосема спротивно и одеднаш огласот за продажба на едно Ферари стана вирален хит на интернет.

Станува збор за оглас поставен на 25 март годинава на кој се продава половно жолто Ферари произведено во 1999 година, за цена од 40.500 евра или 35.300 фунти.

Но она што е спорно околу продажбата на ова Ферари се фотографиите кои се поставени за да се уверат купувачите како навистина изгледа тоа.

Имено на една од фотографиите се гледа како девојка орално го задоволува сопственикот на автомобилот додека во позадина заоѓа сонцето.

Коментарите иако се поделени, секако се на сметка на сопственикот, а дали тој се збунил која фотографија ја поставил на „eBay“ останува нејасно.