вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 0
home Занимливости

Гугл камерата ги снимила голи додека имале секс среде улица- овој пар стана ХИТ на интернет (ФОТО)

Гугл камерата ги снимила голи додека имале секс среде улица- овој пар стана ХИТ на интернет (ФОТО)

Двајца млади љубовници од Тајван не се ни надевале дека ќе станат интернет сензација и тоа после обидот да водат љубов на улица.

Камерата на „Google Street View“ случајно ги снимила, по што завршиле голи на интернет.

Иако од Гугл изјавиле дека ќе ги тргнат сите голи фотографии од своите карти, оваа фотографија на патот Шантаин, во близина на градот Таичунг не ја остраниле.

Корисник на Гугл ја воочил ова и го споделил на социјалните мрежи, па така овие фотографии станаа хит на интернет.