вторник, 19. февруари 2019. Вести денес: 59
home Занимливости

Група криминалци се обиде да ограби доставувач на пица: После само неколку секунди сфатија колку згрешиле (ВИДЕО)

Група криминалци се обиде да ограби доставувач на пица: После само неколку секунди сфатија колку згрешиле (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи видео снимка во која група мажи се обидува да ограби доставувач на пица.

Група од црномурести мажи седеа покрај зграда додека еден од нив вршеше преговори со доставувачот. Се беше во ред додека не почнаа да паѓаат тешки навреди, после што еден од мажите пробаа да ја украде пицата од доставувачот.

Кога виде дека мажите одбиваат да платат, доставувачот од своите панталони извади скриен пиштол.