петок, 23. октомври 2020. Вести денес: 0
home Занимливости

ГО УКРАДЕ ШОУТО: Неочекуван гостин на модната писта (ВИДЕО)

ГО УКРАДЕ ШОУТО: Неочекуван гостин на модната писта (ВИДЕО)

Во текот на ревијата „Кристијан Диор Круз“ во Маракеш, на модната писта се појави неочекуван гостин кој ја засени целата сцена.

Сосема неочекувано, се појавила мачка и се прошетала покрај моделите кои ја презентирале новата колекција на Диор и со тоа го украде шоуто.

Публиката воодушевено снимала и фотографирала, додека мачката сосема лежерно поминала покрај моделите облечени во прекрасните модели на Диор од новата колекција „Круз“.

Коронавирус