петок, 30. септември 2022. Вести денес: 117
home Занимливости

Го шокираше за Денот на вљубените: Сопругата му приреди изненадување од кое ќе доживееше срцев удар (ВИДЕО)

Мислела дека ќе биде забавно да го направи ова на неговиот автомобил, а човекот за малку ќе доживееше срцев удар.
Го шокираше за Денот на вљубените: Сопругата му приреди изненадување од кое ќе доживееше срцев удар (ВИДЕО)

Таа само сакаше да го изненади за Денот на вљубените. Изненадувањето кое му го приреди воопшто не беше убаво, туку шокантно

Мислела дека ќе биде забавно да го направи ова на неговиот автомобил, а човекот за малку ќе доживееше срцев удар.

Да не ви откриваме што се случи, погледнете во видеото во продолжение.

Коронавирус