сабота, 24. август 2019. Вести денес: 60
home Занимливости

Го покри лицето на урнебесен начин: На овој крадец му се смее цел свет (ВИДЕО)

Го покри лицето на урнебесен начин: На овој крадец му се смее цел свет (ВИДЕО)

Еден Индиец реши да ограби продавница, а за да ги избегне камерите да го снимат, зеде еден сад и со него си го покри лицето.

Така некое време се прикрадувал, а мислел дека планот ќе му успее. Меѓутоа кога се приближил до камерите да види каде е, снимен е од глава до пети.