сабота, 27. февруари 2021. Вести денес: 94
home Занимливости

„Го однесов кучето во салон и сега плачам“: Зарем ова е истото милениче? (ФОТО)

„Го однесов кучето во салон и сега плачам“: Зарем ова е истото милениче? (ФОТО)

Еден корисник на Твитер се пожали дека бил многу разочаран кога го видел своето куче по посетата на салон за миленичиња.

„Го однесов своето бебе на фризер затоа што неговата коса беше долга и сега плачам“, е описот  нао фотографиите кои го прикажуваат изгледот на кутрето пред и потоа.

Фотографиите добија многу коментари, а многумина се прашуваат дали е ова истото куче.

Коронавирус