сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 37
home Занимливости

Глумење за Оскар: Се обиде да изглуми сообраќајка, сега му се смее цел свет (ВИДЕО)

Глумење за Оскар: Се обиде да изглуми сообраќајка, сега му се смее цел свет (ВИДЕО)

На улиците на британскиот град Лутин, пред неколку дена можело да се види необична сцена.

Маж преминувал улица, па возачот бил приморан да застане.

Меѓутоа пешакот тргнал да легне на хаубата, па полека се спуштил на земјата.

Останал да лежи така на патот,  но целата случка делува смешно.

Дали се надевал да исценира сообраќајка и така да земе пари се уште не е познато, но едно е јасно, планот не му успеа.

Коронавирус