недела, 1. октомври 2023. Вести денес: 37
home Занимливости

Ги одвела учениците на екскурзија, а со еден имала однос во тоалет во авион: Она што потоа следело ќе ве шокира

Ги одвела учениците на екскурзија, а со еден имала однос во тоалет во авион: Она што потоа следело ќе ве шокира

29 годишната Еленор Вилсон на судијата му рекла не е крива што пред три години, во текот на враќање од екскурзија во Свазиленд, во тоалетот на авион имала секс со ученик, за после да би го убедила дека затруднела со него.

Обвинителот на Вирџинија Конрвол тврди дека Вилсон, инаку професорка по физика во средно училиште, после сексот во тоалет во авионот разменила број со момчето и поднесено е обвинение за злоупотреба на положба и сексуален однос со дете.

-Таа е жена која одржувала таен однос со дете. Таа е ризична личност. Признала дека имала неприкладен однос надвор од училиштето, но тврди дека не бил од сексуална природа, кажа обвинителката на Корнвол и додала дека Вилсон продолжила да се гледа со тој ученик, чии години не се објавени.