понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 161
home Занимливости

ГАЛЕРИЈА: На прв поглед делува како куќа од соништата, но кога ќе погледнете внатре ќе ви стане јасно зошто никој не сака да ја купи

ГАЛЕРИЈА: На прв поглед делува како куќа од соништата, но кога ќе погледнете внатре ќе ви стане јасно зошто никој не сака да ја купи

Со пет спални соби и пет тоалети, за оваа вила која се наоѓа во Тексас може да се каже дека е куќа од соништата.

Куќата се простира на два хектари, низ имотот поминува канал, поседува четири гаражи за автомобили и содржина каква што само може да се посака.

Сепак, не е се така убаво како што изгледа на прв поглед…

Коронавирус