сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Фудбалски натпревар каков досега немате видено (ВИДЕО)

Фудбалски натпревар каков досега немате видено (ВИДЕО)

Не, не станува збор за натпревар во Лигата на шампионите, но беше напнато пред голот.

Овие „фудбалери“ постигнуваат голови, но немаат дресови или проблеми со фудбалските копачки затоа што се – риби!

Коронавирус