четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 153
home Занимливости

„Француски Рики Мартин”: Секси телохранителот на Макрон го полуде светот (ФОТО)

„Француски Рики Мартин”: Секси телохранителот на Макрон го полуде светот (ФОТО)

Францускиот претседател Емануел Макрон и неговата сопруга Бриџит Макрон минатата недела престојуваа во Вашингтон за да се сретнат со Доналд и Меланија Трамп. Макрон и неговата сопруга беа опкружени со тим на телохранители во текот на целиот престој, од кои еден беше особено привлечен за јавноста.

Покрај членовите на тајната служба на САД, зад Бриџит може да се види човек кој изгледа малку поинаку, а тоа беше забележано од сите што ги гледаа фотографиите од прошетката околу Линколин Центар. Поради неговата тесна вратоврска, модерни чевли и стилизирана фризура, многу го нарекоа „францускиот Рики Мартин”.

Благодарение на него, членовите на безбедноста на францускиот претседател и неговата сопруга беа прогласени за најсекси телохранители во светот.