сабота, 5. декември 2020. Вести денес: 51
Во живо

Протест – „Или Заев или Македонија, оставка сега за да не биде предоцна“

home Занимливости

Фотографија од венчавка предизвика бурни реакции на интернет

Фотографија од венчавка предизвика бурни реакции на интернет

На интернет се појави фотографија од венчавка која предизвика бурни реакции.

На фотографијата се гледа невестата која ја брише гумата на автомобилот со нејзиниот фустан, а зад воланот е нејзиниот сопруг кој ѝ покажува што треба да прави.

Коментарите се дека младоженецот е сексист кој нема ниту малку почит кон неговата сопруга.

Од друга страна, мал број на луѓе велат дека оваа фотографија е смешна и ја покажува нивната љубов кон автомобилите. Што мислите вие?

Коронавирус