сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 64
home Занимливости

ФОТО: Златан Ибрахимовиќ фотографиран во Штип денеска?!

ФОТО: Златан Ибрахимовиќ фотографиран во Штип денеска?!

Според читател на порталот Поглед.мк, светски познатиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ денеска е забележан во градот Штип, каде што истиот е и сместен во нов елитен хотел.

Според читателот, на првата фотографија фудбалерот е со неговиот син, а на втората веројатно истиот е со фан кој се фотографирал со познатиот фудбалер во ресторан Лонгуров во Штип.

Коронавирус