сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 107
home Занимливости

ФОТО: Згодната актерка со политичка порака на голиот задник

ФОТО: Згодната актерка со политичка порака на голиот задник

Со политичка порака на голиот задник , ѕвездата на серијата ,,Спасувачка служба” , Алисија Арден покажа дека нема никакви комплекси.

Атрактивната Алисија направи вистински спектакл за папараците додека позираше во специјално исечени панталони .

На голиот задник имаше налепници на кои пишуваше ,,Јас гласав, а вие?”.

Коронавирус