понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

ФОТО: Жена и нова кола се к’смет, а мажот и кучето…

ФОТО: Жена и нова кола се к’смет, а мажот и кучето…

Жена и нова кола се к’смет, а маж и куче, како ќе го научиш.

Коронавирус