недела, 5. јули 2020. Вести денес: 139
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

ФОТО: Уметник изработува скулптури на животни фатени во смешни пози

ФОТО: Уметник изработува скулптури на животни фатени во смешни пози

Јапонски уметник изработува скулптури од домашни миленичиња кои се фатени со интересни и смешни пози.

Неговата работи го засмејува и воодушевува светот, а уметникот инспирацијата ја наоѓа на интернет.

Парламентарни избори 2020