петок, 21. февруари 2020. Вести денес: 13
home Занимливости

ФОТО: Треба да му се даде оскар за идејата – сите се смеат на менувачот во автомобилот на овој Хрват

ФОТО: Треба да му се даде оскар за идејата – сите се смеат на менувачот во автомобилот на овој Хрват

Досетливоста на еден возач од Далмација насмеа многумина на интернет. Фотографијата станала хит после доаѓањето на технички преглед во Сплит.

„Оскар за иновација“, е само еден од коментарите под фотографијата.

Како што можете да видите, возачот на менувачот од автомобилот монтирал дел од славина.