среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

ФОТО: Софија е единствена жена со споени веѓи која е хит на Инстаграм

ФОТО: Софија е единствена жена со споени веѓи која е хит на Инстаграм

Софија Хаџипантели е единствена жена на социјалните мрежи со споени веѓи која има огромен број следбеници.Ја следат 150.000 луѓе, а нејзиниот профил има судар на критики и пофалби, јасно е и зошто.

Kalimera

A post shared by Sophia Hadjipanteli ☠️ (@sophiahadjipanteli) on

What is something you find unique about yourself?

A post shared by Sophia Hadjipanteli ☠️ (@sophiahadjipanteli) on

I’m kind of struggling

A post shared by Sophia Hadjipanteli ☠️ (@sophiahadjipanteli) on

Fuck

A post shared by Sophia Hadjipanteli ☠️ (@sophiahadjipanteli) on

Коронавирус