петок, 31. март 2023. Вести денес: 136
home Занимливости

ФОТО: Со години нејзината мајка го носела овој фустан и сите ѝ се смееле- кога самата го открила вулгарниот детаљ, веднаш го фрлила

ФОТО: Со години нејзината мајка го носела овој фустан и сите ѝ се смееле- кога самата го открила вулгарниот детаљ, веднаш го фрлила

Сите ние имаме барем едно парче облека во гардероберот, што не сакаме да го носиме, бидејќи ни е непријатно во него. За некои тоа се фармерките што им се премногу удобни, но се во состојба пред распаѓање, за некој е тоа преубавата маица, но целата е со дупки.

Меѓутоа, една мајка со години носела цветен фустан, а не ја приметила непристојната порака на него.

Фотограгијата што на прв поглед делува невино, се појави насекаде.

„Мајка ми овој фустан го носеше со години и дури сега го примети непристојнит детал“, стои во описот на фотографијата.

Имено, кога ќе погледнете малку подобро, ќе видите дека на фустанот има една шара која претставува гола жена. И тоа, не е само една, туку повеќе жени, погледнете.