среда, 1. декември 2021. Вести денес: 171
home Занимливости

ФОТО: Охрид подготвен за Ноле, еве со што ќе го пречекаат

ФОТО: Охрид подготвен за Ноле, еве со што ќе го пречекаат

Низ социјалните мрежи кружи интересна фотографија откако популарниот Ноле прифати да го посети Охрид, за што се работи погледнете сами:

Најнови вести

Коронавирус