четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Занимливости

ФОТО: Најсмешни фотографии од светот на дивите животни

ФОТО: Најсмешни фотографии од светот на дивите животни

Исплашена риба, срамежливо мече, насмеан був се дел од животните кои се нашле во погрешно време на погрешно место, а се финалисти на натпреварувањето Comedy Wildlife.

Погледнете ги фотографиите во продолжение.

Парламентарни избори 2020