вторник, 23. октомври 2018. Вести денес: 45
home Занимливости

Фото моделот позираше пред објективот, а потоа се струполи на земја (ВИДЕО)

Фото моделот позираше пред објективот, а потоа се струполи на земја (ВИДЕО)

На оваа девојка можеби ова и беше последната направена фото сесија во животот, откако се посрамоти пред објективот на камерите.

Инаку таа е фото модел, а за време на една фото сесија се лизна и заврши на подот, а сето тоа било снимено од фотографот, погледнете.