среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 149
home Занимливости

ФОТО: Љубов на автопатот Скопје- Велес

ФОТО: Љубов на автопатот Скопје- Велес

Многу лајкови и позитивни коментари „собра“ фотографијата која беше оставена на Фејсбук групата Ѕид на сообраќајниот срам.

„I love my princess“ или преведено „Те сакам принцезо моја“- беше пораката поставена на еден од надвозниците на автопатот Скопје- Велес.

Локални избори 2021